Sunday, 25 October 2015

Catch-up! / Paskutiniu metu pas mane!

Hello, 

Sveiki,

how are you? Are you enjoying autumn? Did you notice that we're only month away from winter? I know I didn't. I've been so busy all September and October. On the end of September I had my brother's wedding, and almost the entire month I spend preparing for his brides hen-party and the wedding itself. So September flew by. And in October I had a quilt exhibition opening. So I was busy with the preparations for it. And besides all the life stuff I have collage and a bunch of homework from there, so my life was pretty busy these past few months. But well when you don't have something in your life you want it more and more. That's what happened with me. I completely left out my sewing, blogging and no-collage related crafts. And now I'm missing more and more of these. So finally I found a little bit time today to share about what's going on in my life recently.

kaip Jums sekasi? Ar mėgaujatės rudeniu? Ar pastebėjot kad tik mėnuo liko iki žiemos? Aš tai tikrai ne. Rugsėjį ir Spalį buvau labai užsiėmusi. Rugsėjo pabaigoje vyko mano brolio vestuvės, ir beveik visą mėnesį ruošiausi vestuvėmis arba nuotakos mergvakario vakarėliui. Ir taip rugsėjis tiesiog praskrido. O spalį buvo mano klubo skiautinių paroda kurioje dalyvavau ir aš. Tad užbaiginėjau savo darbą galima sakyti paskutines savaites iki parodos. Be visų gyvenimiškų dalykų dar yra kolegijos darbai. Tad šiuos mėnesius nedaug buvo laiko sau. Bet kai kažko pradeda trukt tavo gyvenime, tik tada susivoki kaip tai tau svarbu. Ir taip man nutiko su šiuo tinklaraščiu, skiautiniais ir kitais ne-kolegijos rankdarbiais. Tad dabar kai suprantu kaip man taip svarbu teko pasidaryti laiko sau, ir štai prisėdau pasidalinti tuo kas pastaruoju metu vyksta mano gyvenime.


I mentioned an exhibition in October, so glad my family stopped by. Let me introduce you to them: from left: my brother and his wife, my brother's wife's mother and ME :) then my Mom and my sister. I am so lucky to have them. And yes, we're standing behind my denim quilt. "Towards The Blue Dream" that's how my quilt is called. I intend to write a separate post for it very soon. More about this quilt you can read here, and here. And more pictures from the exhibition that I took can be found here.

Spalį vyko parodos atidarymas, ir man taip buvo malonu kad apsilankė ir mano šeima. Ir taip mes stovim prie mano džinsinio skiautinio. "Mėlynos svajonės link" toks šio skiautinio pavadinimas. Bet jam norėčiau skirti atskirą įrašą ir pasirodyti jį visame grožy. Apie jį jau teko rašyti šiam tinklaraštyje, pirma dalis, antra dalis. O taip pat daugiau mano fotografuotų nuotraukų iš parodos galima rasti čia.


I recently bought a food processor, blender and juicer in one appliance (PHILIPS HR7778/00). And I can't stop making stuff with this thng! I'm in love with this juice: Two oranges, apple, few carrots (2-3) and a little bit ginger. Soooo delicious!

Neseniai nusipirkau virtuvinį kombainą, blenderį, sulčiu spaudyklę viename įrenginyje (PHILIPS HR778/00). Ir negaliu atsidžiaugti ir nustoti ko nors gaminti. Šiuo metu labiausia patinka tokios sultys: du apelsinai, obuolys, kelios morkos (2-3) ir truputis imbiero. Taip skanu!!


The biggest expectation from a food processor was Fully-raw Ice cream. I've been eager to try it for a while and that's the first thing I did with my food processor. Some frozen bananas and frozen cherries here. And now I'm trying to control myself not to eat this three times a day. :)

O labiausia kombaino norėjau dėl žaliavalgiškų ledų. Jau labai seniai norėjosi juos išbandyti. Tad tik parsivežusi tą ir padariau. Keli sušalę bananai, kelios vyšnios. Ir štai pasakiški ledai. O dabar tenka save kontroliuoti kad nevalgyčiau jų tris kartus per dieną. :)


I have some health difficulties, so I have to cut of a lot of products from my diet. And that means I have to replace them with something else, the best choose is fruits and vegetables. And I am quite happy with this eating, because just take a look at those colors! I might rethink my eating habits.

Keli sveikatos sutrikimai privertė daug ko atsisakyti iš savo maisto raciono. O tai teko pakeisti kažkuo, geriausias pasirinkimas buvo vaisiai ir daržovės. Ir aš visai laiminga taip valgydama, juk tik pažiūrėkit į tas spalvas, toks nuostabus grožis! Aš tikrai ketinu permąstyt savo valgymo įpročius.


I try to enjoy every sun glimpse I can, but with a lot of collage work, it's hard. But well, at least I'll make some tea, or some delicious juice :) and spend few minutes enjoying it from the inside. 

Stengiuosi mėgautis kiekvienu įmanomu saulės spinduliuku, bet su tiek kolegijos darbų, tai sunkoka padaryti. Bet stengiuosi pasidaryti arbatos arba skanių sulčių :) ir nors kelias minutes prisėsti pasidžiaugti, kad ir pro langą.

Happy autumn, 
Dovile

Spalvingo rudens, 
Dovilė

No comments:

Post a Comment